Kalorifer Tesisat Montaj Tamir Onarım Servisi

HEMEN ARA

0507 350 56 46

Petek Montajı yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bizi aramak. Sizin için gerekli olan bütün işlemleri biz hallediyoruz. Ev veya iş yerinize kalorifer montaj tamir ilgili işlemleri halletmeniz için gereken herşeyi yapıyoruz.

Kalorifer Petek Montaj ve Tamirat Hizmetleri

Bir evin en önemli özelliklerinden biri de iyi ısınmasıdır. Kış aylarında tesisatı iyi döşenmemiş ve iyi ısınmayan bir ev çok can sıkıcı olabilir. Bu sebeple petek montajı bu konuda uzman kişilerce yapılmalıdır. Bir evin kalorifer tesisatında en önemli husus suyun tesisat içinde rahatça dolaşabilmesi hususudur.

Kalorifer Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalorifer tesisatı mümkün olduğunca kısa mesafede döşenmeli ve çok az sayıda dirsek kullanılmalıdır, çünkü bir adet dirsek tesisatta iki metre boru ile aynı değerdedir. Dirsekler kombinin borulara verdiği suyun basıncını düşürür o sebeple ne kadar az dirsek kullanılırsa o kadar sağlıklı bir tesisat yapılmış olur. Bizim ustalarımızın petek montajı esnasında özen gösterdiği konuların başında bu gelmektedir.

Tesisat konusundan sonra dikkat edilmesi gereken diğer bir konuda petekler ve kombi dir. Dış muhafaza, kombiyi  dış etkenlerden koruduğundan dolayı kombinin ömrünü etkiler. Kombi  dışarıda ise mutlak surette koruyacak bir kabin yapılmalı senelik bakımları ihmal edilmemelidir.

Petek ve boruların çaplarının kombinin verdiği basınca uygun olarak seçilmesi gerekir. Peteklerin montajında öne çıkan husus bağlantı şekilleridir ülkemizde genelde üstten giriş alttan çıkış bağlantısı kullanılır. Artık geç ısınan döküm peteklerin yerini çabuk ısınan radyatör petekler almıştır. Bunları da odanın büyüklüğüne uygun çapta seçmek, sağlıklı bir ısınma için mutlaka gereklidir.

Kalorifer Montajında Dİkkat Edilmesi Gerekenler

Tesisat ekibimizde pimaş içi gösteren kamera sistemi sayesinde hem temiz su hemde pis sudaki kaçağı tespit eden firma olarak hizmet vermektedir. İsteğe göre 10 metre ve 20 metre kamera donanımına sahip bir şirketiz. Pis su gideri kaçak tespiti ancak kamera sistemi ile mümkündür. Su kaçağı bulma cihazlarının en kalitelisine sahip bir tesisatçı şirketiyiz.
Gördüğünüz gibi su kaçağı tamiri için fazladan hiç bir yer kırılmadı . Su kaçıran gölgeleri sizler için görüntüledik .
Tesisat kaçaklarını kırmadan bularken gereken onarım işlemlerinide garantili olarak yapan Tesisat Servisi oalrak tüm Antalya bölgelerine servis vermektedir. Kırmadan su kaçağı bulma cihazları ile yüzeysel taramalar yapmaktayız. Alt komşuyu rahatsız eden su damlacıklarından kurtulmak için bizleri arayabilirsiniz. Kamera sistemleri ile su kaçağı olan bölümün noktasını buluyoruz.
Su kaçağı tamiri yapmadan önce arızanın nereden kaynaklandığını bilmek gerekmektedir. Arıza belli ise tamiri en basit işlemdir onarım ekiplerimizce yapılan tamirler garantimiz altındadır. Yapılancak su kaçağı tamirine göre fiyat değişmektedir örnek olarak temiz su borusu tamiri ile gider bağlantı borusu tamir fiyatı aynı olmayaktır. Bu yüzden tamir fiyatı su kaçağı tespit edildikten sonra verilmesi en uygun çözüm olacaktır.

Servis Formu

Servis Bölgelerimiz