Şofben Termisifon Montaj Tamir Onarım Servisi

HEMEN ARA

0507 350 56 46

Elektrikli su ısıtıcaları (şofben ve termisifon)uzun zamandır hayatımızı kolaylaştıran cihazların başında gelmekte. Bu cihazların alındıktan sonraki süreçte montaj ve arıza işleri ciddi bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Elektrik tesisatçınız ustaişleri olarak sofben ve termisifon montajı işlerini arızalarını en kısa sürede ve olması gerektiği gibi en doğru şekilde yapıyoruz.

Şofben Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Termisifon ve şofben montajı yapılırken yapılan hataların başında cihazın elektrik şebekesinden yüksek güç çektiği dikkate alınmadan akım hesabı yapılmadan amper değeri çok yüksek yada çok düşük güçte sigorta ile montajı yapılmasıdır.Bu gibi sorunlara yol açar kısaca anlatırsak düşük güçlü sigorta ile montajı yapılan cihaz çalıştırıldığında termisifon veya şofbenimiz fazla akım çekeceğinden verimli bir çalışma yapamayacak ve devamlı sigorta attıracaktır.Amper değeri yüksek olan sigorta takıldığında ise cihazda herhangi bir sorun olduğunda veya arıza esnasında sigorta atmayarak cihaz çalışmaya devam edecek ve ciddi can ve mal kayıplarına yangına tesisat arızalarına sebep olacaktır.

Şofben Termoesifon Bakımında Dİkkat Edilmesi Gerekenler

Elektrik ustanız olarak cihazın tipine modeline tesisat durumuna göre en doğru montajı gerçekleştiriyoruz ve ileri ki zamanda olası muhtemel sorunları en minumuma indiriyoruz. Montaja başlamadan önce elektrik tesisatınızı su tesisatınızı kontrol ediyor uygun malzemeyi seçerek doğru montajı uyguluyoruz. Tesisatınız ile alakalı herhangi bir sorun montaja engel bir durum var ise siz değerli müşterimizle paylaşıyor ve çözüm yoluna gidiyoruz.Elektrikli şofben,elektrikli termisifon montaj ve arıza işlerinizde elektrik ustanız usta işlerinden destek alabilirsiniz.

Servis Formu

Servis Bölgelerimiz